SKOSMO BAMBOO SYSTEMS Sp. z o.o.

SKOSMO Bamboo Systems Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem na Unię Europejską Herby ZHEJIANG HENGYU BAMBOO & WOOD PRODUCTS CO.LTD jednego z najbardziej profesjonalnych producentów podłóg bambusowych w Chinach. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w produkcji wszelkiego typu bambusowych podłóg do pomieszczeń, tarasów, ogrodzeń i elementów ogrodowych oraz boksów dla koni. Deski podłogowe, tarasowe oraz elementy ogrodzeniowe  produkowane w Herby ZHEJIANG HENGYU BAMBOO & WOOD PRODUCTS CO.LTD jako nieliczne na świecie zawierają 100% bambusa. Roczna produkcja to około 1 mln metrów kwadratowych, ponad 90% produktów jest eksportowanych do Stanów Zjednoczonych, Kanady i Europy.
Głównymi produktami oferowanymi przez naszą firmę są różnorodne wersje podłóg bambusowych, akcesoriów z bambusa oraz produktów dekoracyjnych i wykończeniowych, produkowanych zgodnie z ISO 9001, ISO 14001, certyfikatami CE.
Naszym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i usług, opartych na wiarygodności i lojalności, wykorzystując zaawansowane technologie przyjazne dla środowiska potwierdzone certyfikatami i test-raportami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Banner z załącznikiem

Ustawienia modułu